Bağış ve Sponsorluk

“Başka Bir Dünya Mümkün…”

Online Bağış


Aylık Duzenli Olarak Bağış Yapmak İstiyorum

Bağış Miktarını Seçiniz:

Banka
Türkiye İş Bankası / Basmane Şubesi

Hesap Sahibi
Sokak Çorbacıları Yardımlaşma Derneği

IBAN No

TR27 0006 4000 0013 4021 2431 62 –

Bağışlarınız, Sokak Çorbacıları Yardımlaşma Derneği aracılığı ile sıcak bir çorba ikram ettiğimiz; evsizler, sokakta çalışanlar, dezavantajlı gruplar için ihtiyaçlarını gideren bir desteğe dönüşüyor.

Desteğiniz için yürekten kutluyoruz…

Düzenli Bağış ile Neleri Değiştirebilirsiniz?

Aylık düzenli 50 TL’lik bağışlarınızla; evsizler, sokakta çalışanlar, dezavantajlı gruplara bir çorba da siz ikram edebilirsiniz.

Aylık düzenli 100 TL’lik bağışlarınızla; evsizler, sokakta çalışanlar, dezavantajlı grupların günlük bir ihtiyacını giderebilirsiniz.

Daha yüksek bağışlarınız ile; evsizler, sokakta çalışanlar, dezavantajlı gruplar için yapılan projelerimize katkı sağlayabilirsiniz.

Başka Nasıl Destek Olabilirim??

SÇYD Bağış Sertifikaları

Sevdiklerinizin özel günlerini sizin için özel olarak tasarladığımız SÇYD sertifikalarıyla kutlayın, dağıtım günlerimize ve projelerimize destek olun! Dokunduğumuz hayatlarda sizin de payınız olsun.

Kendi Bağış Kampanyanı Başlat

Sanatsal etkinlikler, baby shower vb etkinlikleri bir bağış etkinliğine çevirin,

Doğum Gününüzü, evlilik yıldönümünüzü ya da mezuniyetinizi bir bağış kampanyası ile kutlayın,

Kurumsal Kampanya açın,

Ya da hiç bir sebep olmadan sadece içinizden geldiği için iyilik yapın. Sesinizi duyurup, başka insanlara iyilik yapmak için ilham verin.

Malzeme ve İhtiyaç Bağışı

Çorba yapım malzemesi, dernek ihtiyaçları ve dağıtımlarımızda ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere yapmak istediğiniz bağışlarınız için aşağıdaki iletişim tuşundan WhatsApp aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Sponsorluk

Sponsorluk görüşme ve başvurusu için aşağıdaki iletişim tuşundan WhatsApp aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Sponsorlarımız

Tüzüğümüzde belirtildiği üzere bağış ve yardım toplamak mevzuat hükümlerine bağlı olup, tüzel ve gerçek kişilerin kendi isteğiyle bunulacakları bağış ve yardımla ilgili herhangi bir engel bulunmamaktadır.

27.09.2008 tarihli Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren Vakıflar Yönetmeliği’ne istinaden;
“Vakıflar yurt içi ve yurt dışındaki kişi ve kuruluşlardan ayni ve nakdi bağış ve yardım alabilirler. Vakıfların yurt içinden alacakları nakdi bağış ve yardımlarda ise banka aracılığı ile yapılanlarda banka dekontu ile belgelendirecekleri, elden yapılan bağışlarda ise “bağış makbuzu keseceklerdir.”

Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için bagis@sokakcorbacilari.org adresinden bize ulaşabilirsiniz.